nedeľa 8. januára 2012

Prerušena šnura Bostonu.

Boston podľahol Vancouvru 3:4, no Zdeno Chára si v drese Bruins na svoje konto počas viac ako 26 minút na ľade pripísal okrem troch streleckých pokusov i dva plusové body. Canucks dali všetky góly z presiloviek, ktorých mali v dueli k dispozícii dovedna 11. Naopak, Bruins nevyužili ani jednu zo 7 početných výhod a ani trestné strieľanie Daniela Paillea v 21. minúte v oslabení za stavu 1:1. "Presilovky sme hrali dobre. Dostávali sme sa do pásma, strieľali sme na bránku, a tak to má byť," skonštatoval obranca Vancouveru Kevin Bieksa.

BOSTON - VANCOUVER 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Góly: 15. Marchand, 28. Peverley, 42. Krejčí - 6. Kesler, 36. Burrows, 40. H. Sedin, 42. Hodgson. Brankári: Thomas - Schneider. Strely na bránku: 39:36. Diváci: 17.565.