štvrtok 1. decembra 2011

Boston opäť víťazne. Zdeno 1+1

Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)

Góly: 8. Grabovski (MacArthur, Gunnarsson), 27. Lupul (Kessel, Schenn), 46. Frattin (Crabb, Schenn) - 16. Lucic (Seguin, Zdeno CHÁRA), 24. Krejčí (Horton, Seidenberg), 36. Zdeno CHÁRA (Krejčí, Horton), 44. Pouliot (Corvo, G. Campbell), 56. Lucic (Krejčí), 60. Marchand (Peverley)
Brankári: Gustavsson - Thomas, strely na bránku: 37:40, diváci: 19.643

Hokejisti Bostonu natiahli svoju úžasnú "bodovú" sériu v zámorskej NHL už na 13 zápasov. V noci zo stredy na štvrtok zvíťazili na ľade Toronta 6:3 a to znamená, že dokázali bodovať už v trinástom zápase v rade.
V Toronto sa presadil aj slovenský obranca Zdeno Chára, ktorý najprv v prvej tretine asistoval pri vyrovnávajúcom góle Milana Lucica a v závere druhej časti presným švihom zakončil rýchly protiútok a poslal tak "medvede" po dvoch tretinách do vedenia 3:2. Hostia v poslednej časti na tento gól nadviazali, vyhrali ju v pomere 3:1 a celkovo teda 6:3.